Kapalı Kasa Araç Kiralama

DENİZ LOJİSTİK yurtiçi kapalı kasa araç kiralama ve kargo taşıma hizmetleri aşamasında Türkiye sıralamasında üst sınıflarda yer almaktadır.

Sektör içerisinde lider olarak yer alan firmamız tüm hizmet içeriğini yasal çerçeve içerisine müşterilerine sunuyor. İhtiyaç duyduğunuz tüm araçları firmamızdan hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılayabilir ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Firmamız işletmelere özel olarak sunduğu ticari araç kiralama içeriğini ekonomik fiyat politikasını benimseyerek vermektedir. Ayrıca ödeme kolaylıklarından da yararlanabilir ve kaliteli hizmet ile tanışabilirsiniz. Bu konuda geniş bilgi almak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Binek otomobiller de manuel ve otomatik vites seçenekleri de bulunuyor. İstediğinize göre seçim yaparak kullanım sağlayabilirsiniz. Kiralama hizmeti alanında uzman kadro tarafından düzenli bir şekilde yürütülmektedir. Sizde ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları firmamızdan karşılayabilirsiniz.

 

DENİZ LOJİSTİK Kapalı Kasa 1 ton taşıma kapasitesinden 25 ton taşıma kapasitesine kadar geniş filo sahip Euro 6 ve 3 yaş civarında filo ile ve geniş tecrübeli kadrosu müşteri memnuiyeti esas olarak faaliyetini sürdürmektedir.

 

DENİZ LOJİSTİK kargo taşımalarında ilk hedef olarak akılcı planlamalar çerçevesinde zamanı ön plana almaktadır.

DENİZ LOJİSTİK kapalı kasa taşıma işlerinde başarısı referanslarımızda ve mevcut işlerimizin kanıtıdır.

REFRANSLARIMIZ TEMİNATIMIZDIR.